Books
Набір "Ква(ко)ролі світів". Подарунковий

Набір з Книги "Ква(ко)ролі світів" (232стр) , книжечки-розмальовки "Ква(ко)ролі. Герої "(32 стр) та трьох чудових Валяних Іграшок-Брошок з двома застібками. Іграшки серії Ква-настрій ручної роботи прикрасить одяг, волосся, рюкзак, або інші речі.  Створені з любов'ю вручну з шерсті різнокольорових Космо-Котиків, що мешкають на планеті Рудук ))  Висота - 3 см. Ширина - 4,5 см.

570 UAH
Buy
Read more
Набір валяних Іграшок-Брошок. Шалені Квабенята!

Серія - Ква-Настрій! Квабенята - брати і сестри Дрімка такі прикольні! Це НАБІР з трьох чудових валяних Іграшок-Брошок ручної роботи, які прикрасить одяг, рюкзак, або інші речі, та найкраще проілюструють сьогоднішній настрій. Мають одну застібку - шпильку.  Створені з любов'ю вручну з шерсті різнокольорових Космо-Котиків, що мешкають на планеті Рудук ))  Найкраще дарувати разом із книгою та розмальовкою "Ква(ко)ролі світів". 

Висота - 2,5 см.

Ширина 3,5 см.

195 UAH
Buy
Read more
Середня валяна Іграшка-Брошка Дрімко. Дивина!

Серія - Ква-Настрій! Сьогодні Дрімко здивований! Це чудова валяна Іграшка-Брошка ручної роботи, яка прикрасить одяг, рюкзак, або інші речі. Має дві застібки на вибір. Висота - 3 см.  Ширина 4,5 см. Створена з любов'ю вручну з шерсті різнокольорових Космо-Котиків, що мешкають на планеті Рудук ))  Найкраще дарувати разом із книгою та розмальовкою "Ква(ко)ролі світів". 

Висота - 3 см. 

Ширина 4,5 см.

95 UAH
Buy
Read more