Reviews and media
ТРК "Вінниччина". Актуальне інтерв'ю з Ольгою Дужак

Коли чекати виходу нового видання із продовженням розповідей про пригоди українського жабеняти Дрімка – розповість авторка книги Ква-королі Світів, дитяча письменниця – Olga Duzhak.

Дитячу фантастичну книгу "Ква(ко)ролі світів" вже читають у 250 містах України , а ще у 7 країнах світу: Норвегії, Данії, Великобританії, США Канаді, ОАЕ та Польщі! Вона для дітей від 6 до 12 років. Книга переросла в цілий проект, тепер її шанувальники очікують ще й на комп'ютерну гру та серію мультфільмів. А ще авторка першої книги, обіцяє її продовження. Тож коли чекати виходу нового видання із продовженням розповідей про пригоди українського жабеняти Дрімка – розповість у програмі «Актуальне інтерв’ю» авторка книги, дитяча письменниця – Ольга Дужак.


Детальніше - за посиланням.

У Вінниці відбувся завершальний етап презентації книги «Ква (ко) ролі світів»

Книга яка захопила своєю детективною історію про Чорнобильське жабеня, яке подорожувало всесвітом та врятувало планету. Книга в якій 42 глави та має 3 частини, вже прочитали дітлахи із Львову, Хмельницького та Вінниці. Та на цьому авторка Ольга Дужак зупинятись не планує, зізнається що на меті є нові та цікаві ідеї.

ВІННИЦЬКА АВТОРКА РОЗДАРУВАЛА БЛИЗЬКО ТРЬОХ ТИСЯЧ КНИГ ПРО «КВА-КОРОЛІВ»

Вінничанці Ользі Дужак, яка написала захоплюючу дитячу книгу про космічних жаб, вдалось зацікавити не тільки тисячі дітей, а й львівських видавців, маленьких журналістів та організаторів Air ГогольФест. Про хід реалізації проекту дізнавалась кореспондентка Vlasno.info.

Про підсумки роботи в рамках проекту Українського культурного фонду авторка розповіла у Молодіжному Центрі "Квадрат". Вона зазначила, що вдалось роздати майже три тисячі книг, друк яких фінансував фонд.

– Бути менеджером проекту дуже складно, письменницею – значно легше. Цього разу мені все вдалось, та навіть більше. Незважаючи на те, що з організацією заходів мені допомагали моя асистентка Тетяна та PR-менеджерка, я не мала можливості писати наступну частину. Хоча продовження історії вже є у мене в голові, – розповіла Ольга. – Книги роздарували майже всі, залишок передамо у бібліотеки різних міст України.

Авторка зазначила, що перші відгуки про книгу вже можна переглянути на офіційному сайті "Ква-королі світів". Батьки пишуть, що їх діти відмовились від гаджетів та перегляду мультфільмів, адже ілюстрації та персонажі захоплюють.

Нагадаємо, перша презентація книги відбулась у Центральному парку на День міста у Вінниці. За пост у Facebook або Instagram всі охочі мали можливість отримати книгу з автографом авторки безкоштовно. Таким чином книга набула неабиякого розголосу.

Наступні презентації відбувались у Вінницькій міській бібліотеці №12, школі-гімназії №6, школі-гімназії №2 та школі №27. 

– Я знову трусилась, бо вперше розповідала про книгу дітям. Але історія їм сподобалась, це мене ще більше надихнуло, – поділилась Ольга Дужак. Також проект взяв участь у Львівському Форумі Видавців. За п'ять днів вінничанці вдалось роздарувати близько півтори тисячі примірників. Після презентації книги у Львівській обласній бібліотеці, ще 60 примірників передали у подарунок бібліотекам Львівщини.

– По дорозі додому нас запросили на літературний фестиваль, який проходив у Хмельницькому. Цікаво, що це місто знаходиться по дорозі зі Львову до Вінниці. На презентації у бібліотеці зібрались діти. Вони "заряжають", – розповіла авторка. Учні школи маленьких журналістів зацікавились історією про космічних жаб та вирішили взяти інтерв'ю у авторки. Своє враження про книгу вони розповіли у відео. 

Після масштабної презентації книги для дітей, яка відбулась з аніматорами, іграми та солодощами у молодіжному центрі "Квадрат", авторку запросили взяти участь у Air ГогольФесті. – Ми зкооперувались з паперовим ляльковим театром "Капуста" з міста Харків. Їм дуже сподобалась моя книга, тому вони вирішили поставити декілька сценок за її мотивами, – зазначила Ольга Дужак. В зв'язку з тим, що книга користується попитом і у дітей, і у дорослих, вже за місяць її можна буде придбати на сайті "Ква-королі світів". 

Посилання:http://vlasno.info/kultura/6/prezentatsiji/item/32367-vinnytska-avtorka-rozdaruvala-blyz?fbclid=IwAR3Fg5RVXHiKrAEWA3Z7yvtitzO0w5_0ygEYjRoaG9-B7MkOaheJS9lGj8c

"Час змін" з Ольгою Дужак

Справжні космічні пригоди, неймовірні нанотехології, техно-рослини, космо-жаби, -коти, -кролики, -бобри та Балакучий Помідор - усе це вмістилось в одну книгу! Як створюються такі фантастичні світи запитуємо у Ольги Дужак