Товари Ква(ко)ролі світів
Частина 1. Пухнасті пірати.
Мотиваційна казка вчить дітей доводити справи до кінця, та не відступати перед труднощами. Книга дуже добра та весела! Сюжет: молодий український жаб Дрімко мріє полетіти в космос. Подорожуючи, він зустрічає Космо-Жаба капітана Квакера, з планети Жаб-Технарів Зелін. Разом, жабенята потрапляють в космічний полон на кораблі загадкових піратів – Космо-Котів з Рудого Братства. Ситуація безвихідна, та наші герої ніколи не здаються!  ПРИЙМАЄМО КАРТИ Є ПІДТРИМКА - ОБЕРІТЬ ОПЛАТУ ОНЛАЙН ))
Частина 2. Лабораторія позазелених технологій.
Друга частина мотиваційної казки Ква(ко)ролі світів. Жабеня Дрімко і капітан Квакер, прилітають на планету Жаб-Технарів Зелін. Смачно попоївши в гостях у бабусі Квакільди та Космо-Кролика Фреда, вони вирушають до лабораторії технорослин професора Кванкуса. Там Дрімко випадково активізує старовинну технологію Древніх космічних Жаб. Професор в шоці! Що ж буде далі? ПРИЙМАЄМО КАРТИ Є ПІДТРИМКА - ОБЕРІТЬ ОПЛАТУ ОНЛАЙН ))
Чашка "Рудук" - планета Космо-Котів
Чашка із таємничим написом на звороті) Вітання від жителів планети різнокольорових Космо-Котів - Рудук.
220 грн 185 грн
Детальніше
Частина 3. Таємниця планети Авак-37.
Третя частина мотиваційної казки Ква(ко)ролі світів. Перша і давно втрачена планета Космо-Жаб Авак-37 чекає справжніх героїв! Загадкова снігова гора містить безліч таємниць. Десь там, заморожена в крижині, чекає на порятунок справжня жаб’яча Принцеса. Але друзі вже поруч. Космічний корабель Древніх Жаб ось-ось доставить Дрімка та команду сміливців, в справжнє крижане пекло! ПРИЙМАЄМО КАРТИ Є ПІДТРИМКА - ОБЕРІТЬ ОПЛАТУ ОНЛАЙН ))
Частина 4. Таємниця чорної корони.
Четверта частина мотиваційної казки Ква(ко)ролі світів. Планета перших космічних жаб Авак-37 у небезпеці! Часу обмаль, і справжні Герої жаб’ячого народу жабеня Дрімко та принцеса Квара поспішають на допомогу. В пошуках відповідей на загадку чаклунки вони потрапляють на планету різнокольорових Космо-Котиків Рудук. Там на них чекає безліч сюрпризів та пригод: підземне місто Космо-Котів, кристалічний голем Котун, чарівник Кварлін, море магії та технологій і перша з трьох загадок – таємниця чорної корони Котячого короля. ПРИЙМАЄМО КАРТИ Є ПІДТРИМКА - ОБЕРІТЬ ОПЛАТУ ОНЛАЙН ))
Набір з 4х книг + Книга-Розмальовка та Аудіо в подарунок
Чудова ідея для подарунку! Серія з 4 мотиваційних книг "Ква(ко)ролі світів", Розмальовка з Аудіо, Автограф та побажання від авторки з іменем Вашої дитини забезпечать цілий космос розвитку, цікавості та весело проведеного часу) ПРИЙМАЄМО КАРТИ Є ПІДТРИМКА - ОБЕРІТЬ ОПЛАТУ ОНЛАЙН ))
1180 грн 998 грн
Детальніше
Аудіо Розмальовка. Ква(ко)ролі світів.
Увімкніть дитині аудіоказку та посадіть малювати! Складається з Книжечки-Розмальовки (32ст) з Героями книги "Ква(ко)ролі світів" та Аудіоказки. Якісний цупкий альбомний папір, цікава та зручна формату А5! Зацікавить як діток, що лише навчаються читати,  так і чудово підійде для старших дітей. ПРИЙМАЄМО КАРТИ Є ПІДТРИМКА - ОБЕРІТЬ ОПЛАТУ ОНЛАЙН ))
"Ква(ко)ролі світів" скорочена версія перших трьох частин
Під час веселих космічних детективних пригод українське жабеня Дрімко разом зі своїм другом бравим капітаном Квакером допомагають піратам Космо-Котам зменшити вагу, опиняються серед неймовірних нано-рослин у лабораторії професора Кванкуса, та розкривають таємницю зникнення першої планети Космо-Жаб Авак-37. Книга дуже добра і весела, вчить дітей взаємопідтримці, важливості здорового харчування та дбайливого ставлення до довкілля. Пригоди в 3-х частинах. ПРИЙМАЄМО КАРТИ Є ПІДТРИМКА - ОБЕРІТЬ ОПЛАТУ ОНЛАЙН ))