Readers feedback
Олена Панова
Україна
Дніпро
Замовила книгу доні на День народження,отримала дуже шсидко! Дуже приємне спілкування з менеджером. Ледве дочекалась свята, щоб не відкрити коробку самій...Перша реакція доні-ну от,нарешті в мене є що читати!! Персональний автограф авторки був наступним сюрпризом! Читає,закінчила першу частину- і наче радіє з того,бо історія їй подобається,але ж каже,що лишилось ще лише дві...тому чекатимемо на продовження або інші цікаві пригоди від пані Ольги! Дякую, що підтримуєте в наших дітках бажання читати! Творчих успіхів і натхнення!!
Ганна Плотінська
Україна
Київ
Отримала книгу, дуже гарно оформлення,з підписом від авторки Дужак Ольги!Якісні та яскраві сторінки, сподіваюсь онуку буде до вподоби!Дякую за швидку відповідь та відправку!
Elena Kosenko
Україна
Мати
Придбала книгу для донечки з автографом від автора. Книга неймовірна, не можна відірватися, читаємо всією сім'єю. Окремо дякую автору за власноруч написане побажання для моєї донечки, це просто вражає, дуже дякую Вам! З найкращими побажаннями)) чекаємо нових захоплюючих пригод!!!?
Инна Грищенко
Україна
Чернігів
Книжка дійсно дуже цікава! Сину 7 років, слухає з задоволенням і постійно просить почитати ще! ( Любить коли я читаю йому казки?, хоча вже вміє читати і сам)
Відправили книжку одразу на наступний день після замовлення, за що велика вдячність!
Елена Терещенко
Україна
Чернігів
Внук читает взахлёб!!!
Людмила Хрустальова
Україна
Київ
Дуже цікаво, гарна книга навіть дорослим!