Readers feedback
Катруся Басенко
12
years
Україна
Вінниця
Я вирішила розповісти про свою нову книгу📖, яку зараз читаю в школі на додаткових заняттях. Це пригодницька повість вінницької письменниці Olga Duzhak Ква-королі Світів - історія про космічних жаб🐸, які подорожують планетами. Чудово і яскраво оформлена книга вийшла у 2019 році і вже має тисячі прихильників серед маленьких читачів. Я одна з них!
Ляля Базюк
5
years
Україна
Вінниця
Читали з мамою починаючи ранок та завершуючи день. В захваті від ідеї і продуманих деталей героїв. Якісне творіння і ідеальне втілення. Бажаємо сил і продовження .
Тетяна
13
years
Україна
Вінниця
Книга супер! Весь вільний час приділяла читанню. Також сподобалися гарні ілюстрації. Кожен малюнок детально розглядала, щоб більш реальніше уявляти персонажів. Дякую за книгу!❤️
Святослав
12
years
Україна
Вінниця
Дякую за чудову книгу! Дуже цікава. Кожну сторінку читав із насолодою. За весь час читання книги, в мене ні разу не з'являлося нудьги. Захоплюючий сюжет та історія!
Гулько Гліб
7
years
Україна
Вінниця
Класна і якісна книжка. Цікаві та справді живі історії. Вражаюче прикольні герої. Дуже приємні оку ілюстрації. Такі книжки допомагають розвивати уяву. та бажання читати. Дякуємо авторці за таку можливість.
Артем
6
years
Україна
Вінниця
Дякуємо Вам за чудову книгу. Дуже цікава. Захоплюючий сюжет, сучасно написана. Дитині дуже сподобалося. Вже перечитуємо