Світи Квакоролі
Земля
Земля
Планета з великою кількістю морів, річок та океанів. З розвитком технологій її мешканцям почало здаватись, що майже нічого незвіданого та особливого на ній не лишилось. Але чи це насправді так? Наскільки добре планета Земля вивчена? Чи справді відомі всі її мешканці? Де вони живуть і що роблять? Раптом, тут все ще є незвідані світи, про які людство навіть не здогадується….
Дізнатися більше
Рудук
Планета Космо-Котів. Планета-пустеля. Має невеличке море, яке відрізає меншу частину (полюс) планети від основної. Більшість Космо-Котів живуть у гігантському за розмірами підземному місті. Лише невелика частина мешканців обирає життя на поверхні, де на Космо-Котів час від часу полює морське чудовисько-амфібія, що мешкає у єдиному морі на планеті.
Дізнатися більше
Зелін
Планета Космо-Жаб. На 80% вкрита зеленню. Має невеличкі річки і болота. На планеті розташоване одне велике жаб’яче місто, що простягнулось на мільйони миль та Космопорт. Космо-Жаби з планети Зелін технічно розвинені. Вони використовують у своєму побуті нано-рослини та квакантові технології. Також на планеті є окреме містечко, де живуть і працюють Вчені Космо-Жаби.
Дізнатися більше
Авак-37
Планета перших Космічних Жаб. Зараз повністю вкрита водою. Про неї майже нічого не відомо. Легенди жаб’ячої планети стверджують, що колись дуже давно там сталась екологічна катастрофа. Це змусило її жителів шукати собі новий дім. Цим новим домом стала планета Зелін.
Дізнатися більше
Кубус
Планета Космо-Бобрів та Космо-Кротів. Квадратна планета, що за формою нагадує кубик. Планета Кубус вкрита кам’яними горами та скелями. Має багато річок в яких живуть сірі глибоководні рибки-піраньї. Єдиними рослинами тут є Залізні дерева, з яких Космо-Бобри будують свої річкові будиночки та плотини. Адже, лише цю деревину піраньї ніяк не можуть прокусити, і їх жителі почувають себе в безпеці.
Дізнатися більше