Фантастичні світи

Кубус

Планета Космо-Бобрів та Космо-Кротів. Квадратна планета, що за формою нагадує кубик. Планета Кубус вкрита кам’яними горами та скелями. Має багато річок в яких живуть сірі глибоководні рибки-піраньї. Єдиними рослинами тут є Залізні дерева, з яких Космо-Бобри будують свої річкові будиночки та плотини. Адже, лише цю деревину піраньї ніяк не можуть прокусити, і їх жителі почувають себе в безпеці.

Всі Космо-Бобри - жителі планети за традицією є членами єдиної Торгової Гільдії. Живуть вони на одній з площин планети. Ще на площині Космо-Бобрів завжди світить Сонце. Ніч ніколи не настає. Саме тому, більшість Космо-Бобрів страшенно боїться темряви.

 З початку заснування Торгової Гільдії справи торговців йшли не дуже добре. Так як на планеті майже нічого не росло, продавати було майже нічого. Багато століть, Космо-Бобри не знали про те, що на іншій площині живуть Космо-Кроти. Відкриття сталось коли один молодий та завзятий кротик прорив настільки довгий хід, що опинився на площині Космо-Бобрів. З тих пір між жителями обох площин було заключено угоду про спільне мирне існування та торгівлю. Космо-Кроти відкрили для Космо-Бобрів родовища діамантів, нафти, золота та різноманітних пахучих кристалів, що є дуже цінними в усьому Всесвіті. З тих пір справи Торгової Гільдії пішли різко вгору. Космо-Бобри змогли придбати нові технології та пристрої, навчились поєднуючи їх з Залізними деревами будувати власні космічні кораблі, що дозволило їм вести торгівлю на всіх планетах Галактики. 

Космо-Кроти планети Кубус живуть в величезної довжини норах та підземних ходах. На їх площині Сонце не світить ніколи, що підсліпкуватих кротиків повністю влаштовує. Харчуються вони особистими хробачками та грибочками, що вирощуються в кожній окремій кротовій родині. Життя їх повільне та розмірене. Дуже рідко Кротики кудись поспішають. Через це - помічають багато такого, що упустили б усі інші народи. Саме тому з Космо-Кротів виходять найкращі шпигуни та таємні агенти. 

Також, поговорюють що десь глибоко під землею, у споконвічному кротячому Святилищі, зберігається найдивніший в усьому Всесвіті пристрій, призначення якого відоме лише найголовнішим Космо-Кротам з королівської родини кротового народу. 

За відомостями Космо-Бобрів та Космо-Кротів на інших площинах планети зараз ніхто не живе.

Шукачі пригод
Дрімко
Капітан Квакер
Квара
Хрум 25