Фантастичні світи

Авак-37

Планета перших Космічних Жаб. Зараз повністю вкрита водою. Про неї майже нічого не відомо. Легенди жаб’ячої планети стверджують, що колись дуже давно там сталась екологічна катастрофа. Це змусило її жителів шукати собі новий дім. Цим новим домом стала планета Зелін.

Легенду про Авак-37 розповідає мешканка планети Зелін бабуся Квакільда: “У нас, на Зелін із покоління в покоління передається одна старовинна легенда. У ній ідеться про те, що ми не народилися на цій планеті. Давним-давно наші предки прибули на планету Зелін із глибокого космосу. Це були перші Космо-Жаби. Мандрівники. Звідки вони прилетіли і чому вирішили залишитися тут жити - досі загадка. Відомо лише, що їхня рідна планета під назвою Авак‐37 знаходиться на протилежному краю Всесвіту. Ще відомо, що на свою планету вони так ніколи і не повернулися, оскільки саме перед їх відльотом там трапилося щось жахливе. Усе, що від них збереглося, це наша сьогоднішня культура й виховання. Багато хто мріє про те, що коли-небудь ми зможемо повернутися на нашу історичну батьківщину і дізнатися, що ж там все-таки відбулося.”

Зараз на Зелін є музей, в якому зберігається величезна брила древнього нетанучого льоду з Авак-37, в ній є заморожений скелет одного з Жаб-Засновників. Судячи з пози скелету він щось захищає, але вже ніхто не знає що і чому.  Тільки зараз завдяки розвитку технологій вчені Космо-Жаби з планети Зелін змогли відділити скелет. Космо-Жаби науковці займаються глибоким дослідженням дивного древнього льоду. На сьогодні координати планети Авак-37 втрачені. Що з нею зараз невідомо.

Шукачі пригод
Квара
Хрум 25