Ольга Дужак
"Ква(ко)ролі світів"
"245 грн. Книга"
290 грн
245 грн
"285 грн. Книга+Розмальовка (32стр.)"
340 грн
285 грн
"315 грн. Книга+Розмальовка+Автограф"
380 грн
315 грн

Під час веселих космічних детективних пригод українське жабеня Дрімко разом зі своїм другом бравим капітаном Квакером допомагають піратам Космо-Котам зменшити вагу, опиняються серед неймовірних нано-рослин у лабораторії професора Кванкуса, та розкривають таємницю зникнення першої планети Космо-Жаб Авак-37. Книга дуже добра і весела, вчить дітей взаємопідтримці, важливості здорового харчування та дбайливого ставлення до довкілля. Пригоди в 3-х частинах.

Придбати
"Ква(ко)ролі світів"
Отримати розмальовку

Обираючи "Книга+Розмальовки+Автограф" додатково  отримуєте чудову Книжечку-розмальовку 32стр., побажання та Афтограф від автора (можливий Іменний). Більше про розмальовки тут: Розмальовка Герої

Книга для дітей 6-12 років:

  • 232 сторінки, формат А5 (15,5х21,5см).
  • Надрукована на якісному білому папері, яскраві ілюстрації, тверда палітурка.
  • Мова: українська

Чи бачили ви колись жабеня, що годинами вдивляється у нічне небо? А якби побачили, що б спало вам на думку? Можливо, ви вирішили б, що земноводне створіння з'їхало з глузду? А можливо все простіше, жабеня просто не може проковтнути величезну муху, яка застрягла в його горлі? Саме тому і сидить закинувши голову назад, і очі його направлені до зіркового неба. А можливо, воно мріє про нове життя на інших планетах? Але яка здогадка із цих і багатьох інших буде правдою? Саме про одне таке жабеня ця історія.

Збірка ква (ко) ролі світів
Галерея
Доставка по всій Україні!